.ılılı. Forum Zıpır .ılılı.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

G.Saray Günlüğü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
nöTR
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
nöTR
Erkek
İş/Hobiler : İnternet
Lakap : Osi (:

G.Saray Günlüğü Vide
MesajKonu: G.Saray Günlüğü   G.Saray Günlüğü EmptyPtsi Şub. 02, 2009 4:47 pm

Futbolla 'Barış'ık
Kalli'nin önerisiyle geçen sezon Alman 3. Lig ekibi Essen'den transfer edilen Barış ÖzbekG.Saray Günlüğü Smiliv 'savaşçı' futboluyla takdir topluyor. Denizli'de de arı gibi çalışan gurbetçi oyuncuG.Saray Günlüğü Smiliv "Bu forma herkese nasip olmaz. Sahada her şeyimi ortaya koyuyorum" dedi.

Linderoth şans istedi
Uzun sakatlığının ardından Denizli'de G.Saray Günlüğü View
18 kişilik kadroya giren LinderothG.Saray Günlüğü Smiliv kupa maçında forma beklediğini söyledi. Maç eksiği nedeniyle Sivas'ta da yedek soyunması beklenen İsveçli yıldızaG.Saray Günlüğü Smiliv Skibbe'nin duruma göre 2. yarıda şans verebileceği belirtildi.

ALKE'nin acı kaybı
G.Saray'ın Seyrantepe'deki yeni stat inşaatını üstlenen ALKE inşaat ile ALKE şirketler grubunun kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Ayhan Kemaloğlu vefat etti. 4 çocuk babası olan KemaloğluG.Saray Günlüğü Smiliv yarın memleketi Antalya'da toprağa verilecek.

Sabri: 'Sen at' diyorlar
Denizli'de Nonda'ya asist yapan SabriG.Saray Günlüğü Smiliv ortaG.Saray Günlüğü Smiliv şut ve frikikleri isabetsiz atmasına gelen tepkilerde topu Skibbe'ye attı! SabriG.Saray Günlüğü Smiliv "Lincoln yokken duran topları sen kullanG.Saray Günlüğü Smiliv diyorlar. Ben de en iyi şekilde atmaya çalışıyorum. Bazen istediğim gibi gitmeyebiliyor" dedi.

Uğur Uçar Florya'da
Diz kapağından geçirdiği 2. operasyon sonrası Almanya'da rehabilitasyon çalışmalarını sürdüren Uğur UçarG.Saray Günlüğü Smiliv önceki gün İstanbul'a döndü. Tedavisine Florya'da devam edilecek genç yıldızınG.Saray Günlüğü Smiliv şubat sonunda oynayacak duruma geleceği öğrenildi.

G.Saray Günlüğü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası